درباره ما

اطلاعاتی درباره مهد مولود

پخش ویدیو

تاریخچه فعالیت ما

مهد کودک را می توان اولین محیط رویارویی کودکان با محیط اجتماع در نظر گرفت. مهد کودک مولود در سال ۱۳۷۵ آغاز به فعالیت نمود. اصلی ترین هدف این مرکز همواره ایجاد محیطی امن و شاد در راستای ارتقای سطح اجتماعی، علمی و فرهنگی کودکان بوده است. طی سال ها فعالیت این مهد به کودکانمان مهارتهای خود استقلالی را آموختیم و بند های وابستگی را گسستیم. ما بر این باوریم که در بازی‌ها، او در انتخاب علائقش آزاد است و به این ترتیب اعتماد به نفس را در او افزایش دادیم تا او هم خود را دوست بدارد و باور کند و هم دیگران را.

فارغ التحصیلان ما

کودکان در مهد کودک مولود مهارت های چند گانه ای را می آموزند همانند زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه ، آی مس، شاهنامه خوانی، ورزش، ژیمناستیک، تفکر خلاق، آزمایشگاه علوم و…

تنوع بالای آموزشی در مجموعه مولود در آینده شغلی و تحصیلی کودکان تاثیر بسزایی می‌گذارد زیرا این سنین بسیار حساس و تعیین کننده در آینده تک ‌تک این خردسالان است.
پایان دوره ی مهد کودک در این مجموعه به کودکان کمک می کند تا به سهولت آزمون های ورودی دبستان های نمونه را پشت سر بگذارند.

Training in technical and professional jobs
شروع سال تحصیلی ۹۹ در مهدکودک مولود 

جامعه ما

کیفیت سطح آموزشی این مجموعه با دبستان های کشورهای جهان اول برابری می‌کند و تمامی آموزش های مجموعه بر اساس هوش چندگانه کودکان به دقت ساخته و طراحی شده است

آی مولود با بیش از 3000 متر فضای آموزشی برای کودکان و نوجوانان ( 6 ماه تا 12 سال ) و محیطی مناسب جهت فعالیت های خانواده در راستای حمایت از کودکان است.
دنیای کودکان ما در مهد کودک مولود دنیایی پر از شادی و شگفتی است.
در مهد مولود شاد بودن حق ما بازی شغل ماست. اینجا ما هر روز در دنیایی زیبا سفر می کنیم، جستجو میکنیم ،پرسش میکنیم و آزادانه انتخاب می کنیم و خوشحال هر روز مان را با نشاط آغاز می کنیم.

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ

سلامتی و ایمنی مهد

با دریافت هولوگرام وزارت محترم بهداشت کشور مجوز ادامه فعالیت به این مجموعه داده شده است

در مجموع مولود بر آن شدیم تا با رعایت و آموزش نکات بهداشتی به کودکان مربیان و کارمندان مجموعه سعی در حفظ سلامت این نونهالان جامعه و کارمندان ارزشمند این مجموعه انجام دهیم

در بدو ورود شما از اتاقک ضد عفونی با مواد سازگار با پوست کودکان و بزرگسالان عبور می کنید